Instalacje GSM

Nasza Firma wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wprowadza do swojej oferty profesjonalne, kompleksowe usługi instalacji systemów wzmocnienia sygnału w Państwa lokalizacji.

Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że na pozór prosta instalacja składająca się ze wzmacniacza i dwóch anten może przysporzyć poważnych problemów technicznych (nieprawidłowe działanie instalacji objawiające się "echem" w czasie rozmowy przez całkowite niedziałanie instalacji - braku wzmocnienia), ale także problemów prawnych (zakłócanie pracy stacji bazowych przez błędnie wykonane instalacje zazwyczaj kończy się postępowaniem wszczynanym z urzędu przez Urząd Komunikacji Elektronicznej).

Dlatego też - proponujemy Państwu kompleksowe usługi.

Każde Państwa zlecenie jest szczegółowo analizowanej przez Nasz dział techniczny. Zawsze przeprowadzamy wizję lokalną połączoną z pomiarami siły sygnału KAŻDEJ sieci telefonii komórkowej pracującej na danym obszarze. Na podstawie danych zebranych z wizji lokalnej i rozmów z Inwestorem przygotowujemy projekt instalacji poparty szczegółowymi obliczeniami niezbędnej siły wzmacniacza GSM/E-GSM, ilości anten, długości przewodów itp. Kosztorys Inwestorski instalacji przygotowujemy po sporządzeniu projektu instalacji.

Na podstawie zatwierdzonego projektu i kosztorysu przez Inwestora nasz zespół profesjonalnych instalatorów wykonuje prace instalacyjne.

Rozliczenie całości prac następuje po całkowitym zakończeniu prac montażowych i sporządzeniu protokołów odbioru instalacji przez Inwestora.

Na prace montażowe udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Na sprzęt obowiązuje gwarancja producenta.

Instalujemy WYŁĄCZNIE urządzenia wzmacniające sygnał GSM/E-GSM posiadające odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia wydane przez INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI W WARSZAWIE oraz zgodne z obowiązującymi Polskimi i Europejskimi Normami dotyczącymi wzmacniaczy sygnału GSM.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
3.88 / 5.00 25 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-11
Sumator działa jak należy. Polecam i pozdrawiam.
2020-04-22
Długie oczekiwanie na przesyłkę.
pixel